Muži "B" byli jediným týmem Heřmanic, který získal body

04.04.2023 09:16

Tento víkend se hrály první domácí zápasy a nedopadly pro náš klub moc lichotivě. V sobotu hostili v předzápase mužů dorostenci mužstvo z Petrovic a utrpěli vysokou porážku 0:11. Poté nastoupili naši muži "A" k prvnímu domácímu zápasu proti mužstvu z Dolní Datyně a byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase dominoval týh hostů a podařilo se jim vstřelid dvě branky a tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu 0:2. Toto se však ve druhé půli obrátilo a naš tým začal soupeře přehrávat a tak bylo v 72. minutě vyrovnáno. Bohužel se od nás štěstí odvrátilo ve druhé minutě nastavení a soupeř skóroval se štěstím potřetí. A tak opět již potřetí za sebou jsme inkasovali tři branky, ale taky jsme poprvé branku(dokonce dvě) vstřelili a snad už protrhli střeleckou smůlu! V neděli nastoupili naši muži "B" proti Hrabůvce a dokázali svůj první letošní zápas vyhrát 1:0. V pondělí pak jarní sezónu zahájili naši nejmladší U9 "B" proti Staré Bělé a podlehli 7:16. Víkend se tedy na domácím hřišti moc nevyvedl, ale nic se neděje, však to nejsou poslední zápasy na nešem hřišti! Sezóna teprve začíná!!! ;-)

Vyhledávání