Ani druhý zápas nevyšel.....

27.03.2023 12:26

Stejně jako ten první venkovní zápas minulý víkend skončil prohrou našeho týmu 3:0, dopadl i druhý venkovní zápas ve Vratimově. Zápas se vůbec nevyvíjel špatně až na přísnou penaltu nařízenou sudím už v 9 minutě po které jsme prohrávali 1:0. Další vývoj zápasu nasvěčoval tomu, žebychom si tentokrát mohli nějaký ten bod domů odvézt. Spoustu nepromněněných šancí a trochu šťasná i když parádní trefa Vratimove v 57 minutě zlomila celý zápas, který nakonec skončil opět 3:0 ve prospěch našeho soupeře.

Nevadí, je potřeba se z toho rychle otřepat a pořádně se připravit na první domácí zápas, který se odehraje 1.4.23 v 15:30. Srdečně zveme všechny příznivce heřmanického fotbalu na domácí zahájení jarní sezóny!!!!