Aktuality

20.08.2022 21:21

Tak jsme se konečně dočkali

Včera naši muži "A" vybojovali první víteztví v nové sezóně. Stalo se tak na hřišti soupeře v Dolní Datyni, když hned ze zašátku jsme se ujali vedení 2:0. O poločasové přestávce se šlo do šaten za stavu 3:2 pro naže kluky. Dryhý poločas začal soupeř velice dobře a snažil se vyrovnat, ale nakonec...
09.08.2022 20:40

První zápas našich mužů v Krajském přeboru

Tak bohužel první zápas se našim mužům nevydařil podle představ. I když to herně vypadalo velice dobře tak si nakonec od soupeře z Dolního Benešova přivezli porážku 1:0. Věříme, že v dalších zápasech už konečně začneme sbírat body:-)
25.07.2022 21:15

Přípravný zápas mužů proti Frenštátu

V úterý 26.7.22 proběhne na hřišti v Heřmanicích přípravný zápas mužů proti soupeři z Frenštátu. Zápas začíná v 18 hodin. Můžete se přijít podívat a povzbudit naše fotbalisty!!!