Z horké půdy ve Frýdlantu vezeme další bod

22.04.2014 11:02

Zápas ve Frýdlantu n. O. byl silně bojovný, kdy se naši borci dostali do vedení v 20. minutě po zaslouženě odpískaném pokutovém kopu vůči domácímu mužstvu, spojeném s vyloučením domácího obránce. Domácím hráčům se však ještě v průběhu prvního poločasu podařilo skórovat a vyrovnat tak stav zápasu na 1:1. Ve druhém poločase se ujalo naše mužstvo vedení 2:1 po nádherné brance z přímého trestného kopu zahrávaném Jakubem Michalákem. Od této doby jsme měli více ze hry až do chvíle, kdy jsme obdrželi poměrně lacinou branku po rohovém kopu. Nešťastná pro naše mužstvo byla 80. minuta zápasu, kdy došlo k vážnému zranění našeho obránce Tomáše Mančaře, který byl následně odvezen sanitkou do nemocnice a do dalších bojů v této jarní sezóně již patrně nezasáhne. Nedá se říct, že by některé z mužstev mělo výraznou územní převahu, ale na obou stranách byly v dalším průběhu zápasu velké příležitosti ke zvýšení skóre zápasu. Z celkového herního kontextu lze však konstatovat, že dělení bodů odpovídalo hernímu projevu obou mužstev.

 

Sestava FC HEŘMANICE

Šráček

Rozsíval, Šimáček, Zoubek, Mančař (75 min. Holeczy)

Michalák, Kosnovský, Kozubík, Mlčoch (55 min. Stránský)

Varkoček (70 min. Žitnanský), Strakoš 

Branky: 

20 min. pen. Kozubík

70 min. přímý kop Michalák