Vítězná domácí jarní premiéra

30.03.2015 11:15

Proti jednomu z vážných aspirantů na postup do divize předvedli naši hráči soustředěný výkon s důrazem na bezchybnou obranu. Hosté sice po většinu zápasu drželi míč, převyšovali heřmanické borce v kombinaci, nicméně žádnou větší šanci si nevytvořili. Frýdlanští fotbalisté hrozili pouze centrovanými míči, s nimiž si bez problémů poradil domácí gólman Honza Šráček.

Obraz druhé půle se od té první moc nelišil. Hosté drželi míč, domácí pozorně bránili a pokud tomu situace jenom trochu nahrávala, snažili se vyrazit do otevřené obrany. V 60. minutě potrestali heřmaničtí hráči ztrátu míče frýdlantského celku průnikovou přihrávakou za obranu, míče se zmocnil Martin Šebek a nedal vyběhnuvšímu brankáři Ježovi žádnou šanci 1:0. Hosté se po obdrženém gólu dál tlačili dopředu, nicméně s postupem času se na jejich kopačky začala vkrádat nervozita, což usnadňovalo domácím držet nejtěsnější náskok a nakonec i dovést utkání do vítězného konce.

FC Heřmanice Slezská - 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí 1:0 (0:0)