Vítězná bitva s Bohumínem

09.04.2016 21:01

    Ve 21. kole jsme doma hostili mužstvo FK Bospor Bohumín, které bylo v tabulce o bod před námi, což ve vyjimečně vyrovnané tabulce znamenalo tři příčky . Naši hráči si byli velmi dobře vědomi potřeby bodovat, jinak by v tabulce mohli klesnout až na místa na chvostu tabulky. Hrálo se za vytrvalého deště na těžkém rozmoklém terénu.  Naši kluci měli v prvém poločase mírnou územní převahu, ale hra se odehrávala převážně ve středu hřiště bez vyložených brankových příležitostí. Jedinou výjimkou byl nádherně zahraný přímý kop Ericem Opatou – bohužel pouze do tyče soupeřovy branky. Ve druhém poločase naše mužstvo zpřesnilo hru a stále více dostávalo soupeře pod tlak. Výsledkem bylo vedení 2:0, kdy v 70. a 78. minutě utkání přesně zamířil mezi tři tyče Samuel Mantey. Nelze však říct, že by soupeř z Bohumína hrál špatně, nebo neměl brankové příležitosti. A to zejména v závěru utkání po vyloučení našeho stopera Marka Šimáčka. Hráči z Bohumína nás v závěru od cca 80. minuty doslova zatlačili na vlastní polovinu a pouze vlastní nemohoucností v zakončení se připravili o lepší výsledek.