Vendryně byla nad naše síly

04.09.2014 10:40

Domácím Heřmanicím nelze upřít snahu, jenomže ta, jak říká jeden z našich sponzorů, není koksovatelná a sama o sobě nestačí, když ji nedoprovází i potřebná kvalita a štěstí v koncovce...

A tak zatímco domácí drželi míč, soupeř po jejich chybách a rychlých protiútocích trestal. Smrtící koktejl hostující tým namíchal v závěru prvního dějství, kdy v rozmezí dvou minut zvýšil postupně své vedení na 0:3.

Druhý poločas začaly - střídáním oživené - Heřmanice náporem a v 60. minutě po zásluze snížily na 1:3, nicméně další slibné šance za tohoto stavu nevyužily a soupeř se opět prosadil do rozhozené obrany...

FC Heřmanice Slezská – TJ Vendryně 1:4 (0:3)

Branky: 60. Kelnar – 38. a 40. Hanus, 9. Kohut, 68. vlastní. Rozhodčí: Takáč – Tomšík, Pustějovský. ŽK: Koval, Šimáček, Strakoš (všichni Heřmanice). Diváci: 100.

Heřmanice: Šráček – Zoubek, Šimáček, Koval, Rozsíval (46. Herák) – Wilk, Hyrník (46. Dominik Mlčoch), Strakoš, Kelnar, Michalák (75. Liner) – Šebek. Trenér: Jaroslav Mlčoch.

Vendryně: Fujak – Buzek (73. Kajfosz), Chlebek, Samek, Fojcik – Kohut, Martinčík, Hanus, Dawid (82. Pliska) – Baron (62. Repaský), Stoszek (88. Polák). Trenér: Černek.