S Vítkovem stejně jako na podzim

01.05.2016 11:42

    Do Vítkova jsme jeli v roli favorita a při vší úctě k soupeři i s vědomím, že cokoliv jiného než 3 body bude zklamání. Průběh samotného utkání včetně skóre plně odpovídal předzápasovým prognózám, nicméně jak už to bývá, člověk míní a … ve 3. minutě kopali domácí roh a po něm se Karlem Krásou ujali vedení 1:0. Naši borci poté přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a během 7 minut, konkrétně v 9. a 16. minutě, otočili Martinem Šebkem na 2:1. Ve 23. minutě zvýšil na 3:1 Samuel Mantey a ve 29. minutě se potřetí v zápase trefil Martin Šebek – 4:1. Od tohoto momentu naše mužstvo poněkud polevilo v tempu i koncentraci a dovolilo domácím ve 40. minutě snížit na 4:2. Účet prvního dějství ale uzavřel v nastavení náš celek - Markem Šimáčkem - na 5:2. Fanoušci z Heřmanic byli s průběhem prvního poločasu i předvedenou hrou našich hochů vcelku spokojení, ale o zbytečně obdržených brankách se o poločase docela dost diskutovalo.

Druhý poločas se rovněž odehrával z větší části pod taktovkou našeho týmu, nicméně v 64. minutě jsme soupeři dovolili korekci skóre na 5:3. Poté už jsme si taktickým výkonem zbytek zápasu pohlídali a mohli si tak domů odvézt důležité 3 body.