Překvapení se nekonalo

28.09.2020 09:33

V zatím pro nás v nejdůležitějším utkání sezóny jsme opět zklamali a nevytěžili ani bod. Přestože jsme dobře začali a ve 13. minutě jsme dali úvodní gól utkání, toto nakonec pro nás nedopadlo dobře. První poločas byl herně vyrovnaný i když si soupeř vypracoval několik slibných šancí, které ovšem zlikvidoval Kuba Andrejko. Náš tým se dostal do jediné vyložené šance a hned jsme z ní skoŕovali. Takto se šlo o poločase do kabin. Snad nervozita z toho, že po dlouhých sedmi zápasech zaze po prní půli vedeme, snad nemilé vzpomínky na první zápas, který jsme o půli také vedli a nakonec dopadl špatně, způsobila ve druhé půli ochrnutí našeho týmu. Začali se kupit nepřesné nahrávky a spousta individuálních chyb, které nakonec vyvrcholily v 64. minutě ve vstřelení soupeřova vyrovnávajícího gólu. Než jsme se však z tohoto šoku stačili vzpamatovat, přišel v 66. minutě další gól soupeře, který ze začátku dobře se vyvíjející utkání úplně otočil. Sice se nám podařilo srovnat krok a vyrovnat v 77. minutě, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř z Bruntálu se nechtěl smířit se ztrátou bodů na domácím hřišti a jeho snaha vyvrcholila v 82. minutě ve vítězný gól utkání. Přestože jsme vstřelili dvě branky na hřišti soupeře, nezískali jsme opět ani bod a patří nám poslední příčka v tabulce a na předposlední tým již ztrácíme 5 bodů a tato ztráte se už bude hodně špatně dotahovat. Do konce celé sezóny však chybí ještě dost zápasů na to, aby se vše v lepší obrátilo a náš tým poskočil o několik příček nahoru!

Vyhledávání