Heřmanice v mediích

18.06.2015 11:18

TJ VENDRYNĚ - HEŘMANICE 2:0 (2:0)

Poslední domácí vystoupení se fotbalistům Vendryně vyvedlo, bez větších obtíží si poradili s Heřmanicemi.

Vendryni se vyprázdnila marodka, která ji sužovala v posledních týdnech – středopolař Lachowicz se objevil na trávníku aspoň na několik závěrečných minut, stoper Chlebek nastoupil v základní sestavě. „Na hřišti vydržel hodinu. Pak už si řekl o střídání, protože toho měl plné kecky," prozradil trenér domácích Zdeněk Černek.

Jeho mančaftu přišlo vhod dvougólové vedení, které si vypracoval v úvodních pětačtyřiceti minutách hry. To nejprve Hanus vyvezl míč, připravil si ho ke střele a posléze zacílil k tyči. Přesnou mušku měl rovněž hrající asistent trenéra Ivan Martinčík. Proti jeho parádně provedenému trestnému kopu neměl brankář hostů nejmenší nárok.

Zvítězit výraznějším rozdílem domácím fotbalistům znemožnila nepřesná koncovka (Hanus, Buzek). Lachowicz mířil docela přesně, jeho pokusu se však postavila do cesty tyčka. „Hosté začali s vervou, zahrávali několik rohových kopů za sebou. Dostali se do dvou tutovek, kterým předcházely naše chyby, ale v podstatě netrefili bránu. Během celého střetnutí jsme byli koncentrovanější než náš protivník a pro tři body jsme toho udělali více než on," konstatoval lodivod Vendryně Zdeněk Černek.

Branky: Hanus, Martinčík. Diváci: 80.

Zdroj: https://fm.denik.cz/fotbal_region/souhrn-fotbalovych-zapasu-v-okrese-20150616.html