Další prohra v řadě

05.10.2020 11:12

V sobotu jsme uvítali na domácím hřišti celek Opavy "B" a dlouhou dobu to vypadalo na velice vyrovnaný zápas. V prvním poločase jsme měli jednu hodně slibnou šanci, ale bohužel Kamil Půda dostal balón před prázdnou bránu na dlouhou nohu a byla s toho jen slaboučká střela, kterou stačil soupeřův obránce vykopnout z brankové čáry. Po bezbrankové půli jsme nastupovali do zápasu s nadějí, že dnes bychom mohli konečně po dlouhé době bodovat. Utkání bylo dlouho vyrovnané a oba celky čekaly na soupeřovou chybu. A ta bohužel přišla v 68. minutě na naší straně. Za nepříznivého stavu 0:1 jsme ovšem ještě zbraně nesložili a odměnou byl vyrovnávající gól v 75. munutě. Čtvrt hodiny do konce utkání byly šance na výhru pro oba celky vyrovnané, ale pak přišlo smolných 8. minut(79. min, 85. min a 87. min), chyby v obraně a tři góly v naší bráně. Nutno ještě podotknout, že takový jednoznačný výsledek 1:4 neodpovídá průběhu zápasu!!