Bohužel se historie opakuje....

12.09.2020 17:52

Co dodat, zase prohra a zase červená karta. Na hřišti v Rýmařově to dlouho vypadalo na vyrovnaný zápas až do 37. minuty, kdy jsme poprvé inkasovali po přesné hlavičce, která "vymetla pavučinu" naši brány. Takže o poločase se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí Rýmařov. Ve druhé půli to vypadalo podobně, několik šancí na obou stranách ovšem bez brankového zakončení. Pak přišlo pro nás smolných 5 minut, které vlastně rozhodly zápas. Nejprve jsme si dali v 71. minutě hodně nešťastný vlastní gól a o 4 minuty později jsme byli potrestání červenou kartou a pokutovým kopem, když střelu na prázdnou bránu zachytil na brankové čáře Jan Kelnar dle rozhodčího rukou. Naše námitky, že ruka byla u těla rozhodčí nebral vůbec v potaz a nekompromistně poslal Kelnara předčastně do sprch. Následnou penaltu sice Jakub Andrejko zlikvidoval, ale převaha jednoho hráče v poli vyvrcholila v 87. minutě třetím gólem v naši síti.

Nezbývá nic jiného než se z této porážky otřepat a pořádně se připravit na dalšího dost těžkého soupeře, kterým je celek Karviné "B"