Bodový půst pokračuje

20.09.2020 12:23

V sobotu jsme uvítali tým Karviné "B" a nutno podotknout, že Karviná přijela s velice kvalitním mužstvem. A šlo to vidět od prvních minut zápasu, kdy už pro nás tradičně jsme obdrželi branku v 6. minutě a toto naznačilo další průběh zápasu. Ve 12. minutě zvýšil soupeř náskok již na 2:0 a vypadalo to na hladké vítěztví Karviné. Naši kluci se ale vzchopili a již v 19. munutě snížil Kamil Půda na rozdíl jediného gólu. Pak byl zápas celkem vyrovnaný až do 42. minuty kdy Karviná opět odskočila na rozdíl dvou branek, takže o poločase se šlo do kabin za stavu 1:3 pro soupeře. Po změně stran se nám podařilo v 51. minutě opět snížit na rozdíl jednoho gólu, když si soupeř vstřelil vlasní branku. Ovšem už v 60. minutě se skóre opět měnilo, to když soupeř vstřelil svou čtvrtou branku v utkání a bylo to opět o dvě branky. V tu chvíli již nebylo na co čekat a tak trenér vysunul  jednoho obránce dopředu, aby tak posílil útok. To však již tížený výsledek nepřineslo a soupeř v 90. minutě uzavřel dolším gólem skóre na 2:5. Jediným pozitivem tohoto zápasu pro nás zůstává tak fakt, že jsme tentokrát neobdrželi červenou kartu a že Kuba Andrejko zlikvidoval už druhou penaltu za dva zápasy!

Příští týden nás čeká velice důležité utkání v Bruntále. Ten je totiž zatím na předposledním místě o dva body před náma. Tento zápas nesmíme v žádném případě prohrát, jinak se ocitneme ne chvostu tabulky Divize F osamoceni a to si nikdo z nás určitě nepřeje!!!