A smolná série bez bodu pokračuje

30.08.2020 13:23

V pořadí již čtvrtý zápas našich mužů se nesl v podobném duchu jako ten předchozí. Zase prohra, i když "jen" 2:0 a zase červená karta. Takže stejně jak si tento zápas proti Havířovu nezahrál Kamil Půda, který dostal stopku na jedno kolo, tak minimálně příští jedno kolo nenastoupí po dnešní červené kartě Erik Opata. Zápas začal velice smolně, když hned ve druhé minutě zahrávali Havířovští rohový kop, který hlavou uklidili za záda našeho golmana. Pak byla hra vcelku vyrovnaná až do poslední minuty poločasu, kdy dostal Erik Opata druhou žlutou kartu a musel opustit hřiště. Druhý poločas se naši kluci i v deseti rvali o výsledek, ale šlo vidět, že ten jeden hráč na hřišti chybí. Pak přišla šedesátá minuta utkání, opět roh a tentokráte domácí střelou překonali našeho golmana podruhé.

Nezbývá než doufat, že příští kolo, které se hraje v sobotu na domácím hřišti proti Frenštátu, dopadne dobře a naši muži si připíšou první letošní soutěži!!