Z Českého Těšína bez bodu a bez gólu

26.09.2022 10:20

Po delší době jsme narazili na mužstvo, které bylo herně opravdu moc dobré. Skoro nás nepustili do žádné šance a výsledek tomu taky odpovídal. Krom prvního zápasu v Dolním Benešově jsme dokázali až do teď v každém zápase vstřelit nějakou tu branku. Sopeř z Těšína nám ale neumožnil dostat se skoro vůbec do gólové šance. Je pravdou, že první poločas ovlivnili docela zásadním způsobem rozhodčí, kteří přehlíželi zejména nedovolené zákroky domácího mužstva a na poločasovém výsledku 2:0 měli veliký podíl. Druhý poločas už vypadal lépe hlavně co se týká výkonu rozhodčích, ale zkušený domácí tým hrál opravdu zodpovědně a tak v závěru utkání přidali domácí ještě jednu branku a zápas tak skončil 3:0. Největší kaňkou byla červená karta pro našeho hráče Řapka, který si tím pádem příští kolo nezahraje a bude citelnou ztrátou pro náš tým.